Сходи ELKOP VHR H 1x18 476 см (98893)
Фото 2 |
ELKOP VHR H 1x18 |
|
Сходи обладнана стабілізуючої планкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 1x18 476 см
Усі ціни 8 →Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x18 алюмінієва, 4767 мм (38003) 38003 | 5 201 грн. |
Драбина приставна ELKOP VHR Hobby 1x18 алюмінієва, 4767 мм | 5 200 грн. |
Драбина приставна Elkop VHR Hobby 1x18 38003 | 5 202 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 1x18 | 5 202 грн. |
Драбина приставна ELKOP 4,8м 18сх. VHR Н VHR Н 1*18 | 4 942 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ELKOP VHR H 1x18
Ціни на ELKOP VHR H 1x18 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 1x6 165 см | від 1 605 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x7 190 см | від 1 910 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x8 216 см | від 2 142 грн. | 14 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x9 242 см | від 2 292 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x10 268 см | від 2 612 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x12 320 см | від 3 263 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x14 372 см | від 3 703 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x16 424 см | від 4 613 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 1x18 476 см | від 4 942 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →