Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S (IMP-682UL-S)
Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S
Усі ціни 22 →Спининговое удилище Favorite Impulse New IMP-682UL-S, 2.07m 2-8g Ex-Fast | 4 521 грн. |
Спиннинг Favorite Impulse IMPA-682UL-S 2.07m 2-8g Ex-Fast (1693.04.56) | 4 520 грн. |
Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S, 2.07m 2-8g Ex-Fast (1693.04.56) | 4 520 грн. |
Удилище Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S, 2.07m 2-8g Ex-Fast (1693.04.56) | 4 520 грн. |
Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-682UL-S, 2.07m 2-8g Ex-Fast (1693.04.56) | 4 520 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →