Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-732L-S (1693.04.57)
Favorite Impulse NEW IMP-732L-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Impulse NEW IMP-732L-S
Спінінг Favorite Impulse NEW IMP-732L-S 2.20m 2-10г | 4 920 грн. |
Вудилище Favorite Impulse New 2.2m 2-10g (IMP-732L-S) | 4 920 грн. |
Спінінг Favorite Impuls New IMP-732L-S, 2.20m, 2-10g, Ex-Fast | 4 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →