Гриль-сковорідка Fissman Moon Stone 4403 28 см сірий
Fissman Moon Stone 4403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Moon Stone 4403 28 см сірий
Усі ціни 21 →Сковорода-гриль Fissman MOON STONE 28 см AL-4403.28 4403 | 932 грн. |
Fissman AL-4403-28 | 1 091 грн. |
Сковорода-гриль квадратна Fissman Moon Store 28 х 28 см 4403 | 867 грн. |
Сковорода-гриль Fissman MOON STONE 28х28см | 1 679 грн. |
Сковорода-гриль Fissman MOON STONE 28 см AL-4403.28 | 932 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →