Сковорідка для млинців Fissman Melani 4249 24 см
Фото 5 |
Fissman Melani 4249 22 см24 см |
|
Бакелітова ручка із soft-touch покриттям "під дерево".
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Melani 4249 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода Fissman Melani 24 см (4249) | 987 грн. |
Сковорода Fissman Melani 24 см (4249) | 987 грн. |
Сковорода для блинов Fissman Melani 24 см 4249 | 1 061 грн. |
Сковорода для млинців Fissman Melani з алюмінію з антипригарним покриттям | 1 096 грн. |
Сковорода для млинців Fissman Melani 24 см Чорний (4249fiss) | 1 008 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fissman Melani 4249
Ціни на Fissman Melani 4249 |
---|---|---|---|---|
Fissman Melani 4248 22 см | від 884 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Melani 4249 24 см | від 987 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →