Корпус Fractal Design Pop Air білий (FD-C-POA1A-03)
Відео 18Фото 12 |
Середньорозмірний варіант ігрового корпусу з лінійки Pop від популярного виробника Fractal Design, що дозволяє поставити на борт материнську плату формату ATX. Платформа Air відрізняється сітчастим фасадом з гарною продувністю. Нижня частина передньої панелі закрита легкознімною кришкою з магнітною фіксацією, за якою захований лоток для зберігання дрібниць (батарейок, запасної мишки, навушників-вкладишів і т.д.).
Замість лотка можна поставити два оптичні приводи 5,25”. Комп'ютерний корпус Fractal Design Pop Air укомплектований трьома вентиляторами Aspect 12 з багаторежимним підсвічуванням ARGB. Попередньо кулери створюють хороше повітряне охолодження. Всі заглушки PCI-E (7 шт) кріпляться багаторазовими гвинтиками. У наборі передбачено спеціальний монтажний майданчик для кріплення двох накопичувачів SSD 2,5″, що фіксується за піддоном материнської плати. Є і стандартний кошик HDD на два пристрої 3,5”. Корпус здатний вмістити комплектуючі з підвищеною продуктивністю. Під теплообмінник CPU виділено 170 мм. Для розміщення відеокарти є 405 мм. Кейс дозволяє змонтувати всередині одночасно кілька радіаторів СВО: зверху на 240 мм і спереду на 280 мм.
Купити Fractal Design Pop Air білий
Корпус Fractal Design Pop Air White TG Clear Tint (FD-C-POA1A-03) FD-C-POA | 4 589 грн. |
Fractal design ATX без БЖ Pop Air White TG Clear Tint (FD-C-POA1A-03) ATXб | 4 659 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air White TG Clear Tint (FD-C-POA1A-03) FD-C-POA | 4 595 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air White TG Clear Tint (FD-C-POA1A-03) FD-C-POA | 4 036 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air White TG Clear Tint (FD-C-POA1A-03) | 4 589 грн. |
Модификації Fractal Design Pop Air
Ціни на Fractal Design Pop Air |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air білий | від 4 036 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air чорний | від 4 506 грн. | 29 пропозицій |