Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Dark TG чорний (FD-C-MES2C-02)
Відео 1Фото 16 |
Корпус є компактною модифікацією (Midi Tower) повнорозмірного корпусу Meshify 2 XL, який вже встиг стати бестселером. При більш скромних розмірах (475x210x424 мм) платформа демонструє можливості старшої моделі. Це модульне шасі з безгвинтовим кріпленням елементів. Передня панель має фактурну поверхню на основі добре продувається металевої сітки. За знімною лицьовою панеллю знаходиться два вентилятори на 140 мм.це фірмові лопаті Dynamic X2 GP-14, які забезпечують ефективне охолодження за умови мінімального шуму.
Ще один кулер на 120 мм стоїть ззаду. Повітрозабірник оснащений якісним нейлоновим фільтром, який здатний ефективно затримувати навіть дрібний пил. Додатково антипилові сітки є знизу і зверху. Комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Dark TG має непоганим запасом вільного місця. Розмір материнської плати може становити-ATX, Micro-ATX або Mini-ITX. Для процесорного кулера виділено 169 мм, Довжина графіки може досягати 341 мм.у корпусі вийде розмістити блок живлення практично будь — якого розміру-для монтажу БЖ передбачено 200 мм вільного простору. Корпус має систему повноцінного кабельменеджменту. Дана платформа дозволить творчо підійти до складання високопродуктивного ПК.
Купити Fractal Design Meshify 2 Compact Dark TG чорний
Усі ціни 31 →Fractal Design Meshify 2 Compact Dark Tempered Glass без БП (FD-C-MES2C-02 | 8 099 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Dark Tg (FD-C-MES2C-02) | 8 100 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Dark Tg (FD-C-MES2C-02) | 8 069 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Dark TG (FD-C-MES2C-02) Meshify 2 | 6 803 грн. |
Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Black TG DT (FD-C-MES2C-02) | 8 390 грн. |
Оптимальний розмір
Fractal Design Meshify 2 Compact Dark TG — компактний в порівнянні зі старшими моделями серії Meshify, але в цілому-то досить місткий Midi-Tower корпус. Важить солідні 7.7 кг, що явно говорить про використання міцних сталевих листів. Передня ж панель являє собою легкосьемную решітку, а бічна — оглядове вікно із загартованого скла.
Чотири різновиди
На вибір доступно кілька модифікацій Meshify 2 Compact: чорний з сильною або слабкою тонуванням скла, білий зі склом без тонування і чорний з глухою металевою бічною стінкою. Усередині ж відмінностей немає: вільно поміщається баштовий кулер висотою до 17 см, відеокарта довжиною до 34 см і блок живлення до 16.5 см.А в разі демонтажу кошика для HDD і одного з передніх вентиляторів, помістяться навіть більш габаритні компоненти.
Повітря і вода
Посадочних місць під накопичувачі передбачено 6 штук, причому з гумовими вібропоглинаючими прокладками (але в комплекті лише 4 кошики), а для вентиляторів — 7 штук. Три фірмові вертушки Fractal Design Dynamic X2 GP без підсвічування поставляються в комплекті. При бажанні вентилятори можна замінити на СРО: зверху поміщається 240-мм радіатор, а спереду — 280 або 360-мм.
Ергономічний підхід
Зверху, знизу і спереду розташовані дрібнодисперсні пилові фільтри. А за піддоном материнської плати предостатньо місця для прихованої укладання кабелів. На передній панелі, крім кнопок управління і аудіороз'єм, розташовані три USB-порти: два класичних Type-A і один новомодний Type-C.