Корпус Fractal Design Pop Air RGB чорний (FD-C-POR1A-06)
Відео 11Фото 12 |
Ця версія корпусу Pop від популярного виробника Fractal Design комплектується передньою кришкою із сітчастою поверхнею. Фасад Air легко затягує свіже повітря, що сприяє більш ефективному охолодженню гарячих компонентів комп'ютерного збирання. Кейс додатково оснащений трьома фірмовими вентиляторами Aspect 12. Кожна з вертушок має яскраві і виразні світлові ефекти ARGB. Комп'ютерний корпус Fractal Design Pop Air RGB вдасться оснастити теплообмінником CPU висотою до 170 мм.
Але можна використовувати низькопрофільний водоблок, під верхньою кришкою є монтажна рамка для радіатора СВО довжиною 240 мм. У цій версії кейсу використовується скляна боковина. Прозоре вікно дозволяє перетворити роботу штатного підсвічування на невелике світлове шоу. Передня кришка оснащена знизу вставкою на магнітному тримачі, яка відкриває доступ до відсіку зі знімним контейнером для зручного та безпечного зберігання дрібних предметів, таких як батарейки, стяжки кабельменеджменту, гвинтики та ін. пам'яті має дві знімні санки для швидкої та безпечної установки HDD 3,5”. Додатково є кронштейн для монтажу двох SSD 2,5”.
Купити Fractal Design Pop Air RGB чорний
Усі ціни 32 →Fractal Design Pop Air RGB Tempered Glass без БЖ (FD-C-POR1A-06) Black FD- | 5 749 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air Rgb Black Tg Clear Tint (FD-C-POR1A-06) | 5 750 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air RGB Blck TG Clear Tint (FD-C-POR1A-06) | 6 014 грн. |
КорпусFractal Design Pop Air RGB Tempered Glass без БП (FD-C-POR1A-06) FD- | 5 749 грн. |
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB білий | від 4 717 грн. | 32 пропозиції | ||
Fractal Design Pop Air RGB чорний | від 5 035 грн. | 32 пропозиції |