Корпус Fractal Design Focus 2 RGB чорний (FD-C-FOC2A-03)
Відео 5Фото 12 |
Геймерський корпус нової генерації від шведської компанії Fractal Design. Платформа Midi Tower легко вміщує материнську плату ATX, кулер процесорний до 170 мм і дискретну відеокарту до 405 мм. У цій моделі реалізовано концепцію вільного обдування шасі. Вся лицьова панель має суцільну сітчасту поверхню. З кейсу прибрано перегородку блоку живлення. Завдяки цьому свіже повітря подаватиметься всередину без жодних обмежень чи перешкод.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Focus 2 RGB відрізняється від інших версій даного кейсу наявністю скляної боковини та вентиляторів з підсвічуванням. Оглядова бічна кришка оснащена нижньою окантовкою, яка візуально зливається з блоком живлення, роблячи БЖ та стос шлейфів непомітними. Платформа штатно укомплектована двома фірмовими вентиляторами Aspect 14 RGB. Це продуктивні 140-міліметрові вертушки з яскравим і виразним підсвічуванням ARGB. Кейс має вбудовані кріплення для встановлення двох накопичувачів пам'яті SSD 2,5″ та ще двох пристроїв HDD 3,5″. Опційно шасі можна оснастити мультикронштейнами (до чотирьох шт), які використовуються для монтажу допоміжних пристроїв пам'яті.
Купити Fractal Design Focus 2 RGB чорний
Усі ціни 27 →Fractal Design Focus 2 RGB Tempered Glass без БЖ (FD-C-FOC2A-03) Black FD- | 4 759 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 Rgb Black (FD-C-FOC2A-03) | 4 759 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 RGB Blck TG Clear Tint (FD-C-FOC2A-03) | 4 981 грн. |
Корпус Fractal Design Focus 2 FD-C-FOC2A-03 | 4 759 грн. |
Модификації Fractal Design Focus 2 RGB
Ціни на Fractal Design Focus 2 RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Focus 2 RGB білий | від 3 617 грн. | 29 пропозицій | ||
Fractal Design Focus 2 RGB чорний | від 3 797 грн. | 27 пропозицій |