Корпус Fractal Design Pop Air RGB синій (FD-C-POR1A-02)
Відео 11Фото 12 |
Fractal Design Pop Air RGB синій
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop Air RGB синій
Усі ціни 31 →Корпус Fractal Design Pop Air Rgb Cyan Core (FD-C-POR1A-02) | 5 649 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air Rgb Cyan Core (FD-C-POR1A-02) | 5 649 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Air RGB Cyan Core TG (FD-C-POR1A-02) | 5 890 грн. |
Корпус Fractal Design без БП Pop Air RGB голубой Pop Air RGB Cyan Core TG | 5 649 грн. |
Fractal Design Pop Air RGB Cyan Core TG FD-C-POR1A-02 | 5 619 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB зелений | від 4 319 грн. | 31 пропозиція | ||
Fractal Design Pop Air RGB оранжевий | від 4 997 грн. | 26 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB рожевий | від 4 787 грн. | 28 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB синій | від 5 017 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →