Кухонна мийка Franke Sinos SNX 261 127.0259.410 965x510
Franke Sinos SNX 261 127.0259.410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sinos SNX 261 127.0259.410 965x510
Кухонна мийка Franke Sinos SNX 261 (127.0259.410) 127.0259.410 | 27 126 грн. |
Кухонная мойка Franke Sinos SNX 261 (127.0259.410) | 27 126 грн. |
Кухонная мойка Franke Sinos SNX 261 (127.0259.411) | 27 126 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →