Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4113-F540 43339800 1075х505
Фото 3 |
Hansgrohe S41 S4113-F540 43339800 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача.
Клапан-автомат в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S41 S4113-F540 43339800 1075х505
Усі ціни 8 →Мийка для кухні Hansgrohe S41 S4113-F540 107,5х50,5 см нержавіюча сталь 43 | 24 298 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 S4113-F540 43339800 | 17 219 грн. |
Hansgrohe Кухонна мийка S4113-F540 на стільницю 1075х505 з сифоном automat | 24 298 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S41 (43339800) | 18 081 грн. |
Hansgrohe S41 (43339800) | 17 640 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →