Корпус Gamemax MT507 БЖ 500 Вт
Gamemax MT507 БЖ 500 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:500 Вт
Відсіків 5.25":3 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":7 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax MT507 БЖ 500 Вт
Усі ціни 26 →GAMEMAX MT507 500W (GMMC631087) Black MT507-500W | 1 798 грн. |
Корпус GameMax (MT507-500W) | 1 799 грн. |
Корпус GameMax mt507-500w Black, 500w, Miditower, atx, 2хUSB 2.0, 370х180х | 1 879 грн. |
Корпус ATX з блоком живлення A TX500 MT507-500W | 1 798 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax MT507
Ціни на Gamemax MT507 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT507 без БЖ | від 903 грн. | 35 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 400 Вт | від 936 грн. | 5 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 450 Вт | від 1 189 грн. | 5 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 500 Вт | від 1 735 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →