Корпус Gamemax MT508 500 Вт
Фото 3 |
Gamemax MT508 500 Вт
450 Вт 500 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:500 Вт
Відсіків 5.25":3 шт
Зовнішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":6 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax MT508 500 Вт
Усі ціни 24 →GAMEMAX MT508 500W (MT508-500W) Black MT508-500W | 1 798 грн. |
Корпус GameMax MT508-500W | 1 799 грн. |
Корпус GameMax mt508-500w, 500 Вт, ATX/Mini-ITX (mt508-500w) | 1 931 грн. |
Корпус Gamemax MT508 500W | 1 853 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Gamemax MT508
Ціни на Gamemax MT508 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT508 400 Вт чорний | від 1 517 грн. |
Gamemax MT508 450 Вт чорний | від 1 489 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax MT508 500 Вт | від 1 744 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →