Блок живлення Gamemax GM Series GM-500G
Відео 4Фото 5 |
Gamemax GM Series GM-500G 400 Вт 24+4 pin 80+ пасивна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ Black 400 Вт 24+4 pin без 80+ активна PFC 400 Вт 24+4 pin без 80+ вентилятор 80 мм 450 Вт 24+4 pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Gold 600 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 700 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 800 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 1050 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GM Series GM-500G
Усі ціни 8 →Блок питания GAMEMAX 500W (GM-500) GM-500 | 926 грн. |
Блок живлення Gamemax 500W (GM-500) GM-500 | 906 грн. |
Gamemax Блок живлення Gamemax 500W (GM-500) GM-500 | 906 грн. |
Gamemax Bulk — Блок живлення 500W GM-500 GM-500 Bulk | 926 грн. |
Блок живлення GAMEMAX GM-500 (GM-500) | 1 075 грн. |
5 2 3 2 |
Відмінний блок за свої гроші, все зроблено якісно, дроти модульні та довжина нормальна, тихий 140мм кулер. Не виявив користуюся Gamemax GM-500G місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Яка ціна така і якість навіть ще гірша. Ставивши його біля бюджетного ПК. Десь пів року працював норм. Потім періодично почав шуміти вентилятор. Десь через 1,5 роки згорів. Мабуть досить низька якість компонентів - Ціна
- модульні кабелі - зірочку працює нормально - Низька якість
- Через пів року починає шуміти - Згорів ( Олег: |
Згодом втрачає потужність, і починає моторошно гудіти вентилятор Ціна Жахлива якість, економія на елементній базі, дефект вентилятора, з часом втрачається потужність і ледве витримає навантаження 150 ват. LACKY: користуюся Gamemax GM-400 більше року |
Gt 550 ti 6pin ?
2 по 4 оперативки .
3 вентилятора
1 жесткий
Мать 24 пин и 4 пин для проца
И сколько он выдает реальную модность с 450 ват . ?
И сколько потребляет моя система ?
Золото для народу
GM-500 від Gamemax є одним з найбільш доступних блоків живлення з сертифікатом 80+ Gold. За паспортом він може похвалитися серйозним ККД до 90%, в реальних тестах в діапазоні типових для даного блока живлення навантажень (100 – 300 Вт) енергоефективність злегка просаджується і тримається в діапазоні 87 — 85%. З урахуванням ціни в $60 на злегка завищений ККД можна закрити очі. Тим більше, що за ці гроші єдиним його конкурентом є міцний, але не бездоганний Chieftec Core.
Висока якість
Все це змушує замислено почухати потилицю, адже навскидку складно сказати, на що саме тут заощадили.. До якості збірки претензій теж немає. Панелі корпусу хоч і не найбільш товсті, але і не з «фольги». Та й виглядає він чудово. Хоча, це вже справа другорядна. Незважаючи на застосування досить простий схемотехніки, модель оснащена всіма необхідними вузлами: на місці EMI-фільтр, модуль APFC і підтримка цілого ряду захистів. Явна економія спостерігається хіба що в застосуванні тайванських і китайських конденсаторів, якість яких викликає великі питання.
Полумодульная структура
До того ж GM-500G володіє хорошою системою фільтрації вихідних пульсацій, продуманої полумодульной структурою (від'єднуються проводи зроблені у вигляді гнучких шлейфів), а також достатньою кількістю конекторів для підключення периферії (5 SATA, 3 Molex), що з однаковим успіхом дозволяє використовувати його і в ігрових ПК середнього рівня, і у звичайних офісних комп'ютерах. Хоча, в останньому випадку розумніше буде трохи заощадити і взяти спрощену і менш потужну версію без сертифіката Gold Plus.
Модификації Gamemax GM Series
Ціни на Gamemax GM Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax GM Series GM-400 | від 509 грн. | 34 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400 Black | від 633 грн. | 24 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400-PFC | від 646 грн. | 42 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-400-8 | від 398 грн. | 60 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-450 | від 741 грн. | 41 пропозиція | ||
Gamemax GM Series GM-500 | від 885 грн. | 73 пропозиції | ||
Gamemax GM Series GM-500G | від 906 грн. | 8 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-600 | від 1 259 грн. | 65 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-700 | від 1 499 грн. | 97 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-800 | від 2 766 грн. | 37 пропозицій | ||
Gamemax GM Series GM-1050 | від 3 519 грн. | 36 пропозицій |