Смартгодинник
Garmin Instinct 2 Solar
Відео 36Фото 33 |
Garmin Instinct 2 Solar
2022 рікInstinctНЕсенсорнийNFCбезконтактна оплатахороша автономністьsolarжіночий календарANT+GPSWR100M
Дисплей:0.9 ", 176x176 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2 Solar
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2 Solar
Усі ціни 75 →Garmin Instinct 2 Solar Graphite 010-02627-00 | 13 800 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Graphite Gray (010-02627-00) 010-02 | 12 999 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Graphite (010-02627-10) | 13 085 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar Graphite (010-02627-00) | 13 416 грн. |
Спортивные часы Garmin Instinct 2 Solar Graphite Gray 010-02627-00/10 | 12 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2
Ціни на Garmin Instinct 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2 | від 9 280 грн. | 42 пропозиції | ||
Garmin Instinct 2 Camo Edition | від 11 615 грн. | 12 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Dezl Edition | від 14 194 грн. | 6 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar | від 12 989 грн. | 77 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition | від 11 799 грн. | 38 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition | від 13 560 грн. | 87 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Surf Edition | від 10 560 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →