Garmin Vivomove Luxe
Відео 11Фото 56 |
Розумні годинник відомого бренду Garmin успішно поєднують в собі традиційний дизайн аналогового годинника і просунуті можливості сучасних носяться пристроїв. В цілому, виробник робить ставку саме на зовнішній вигляд годинника, на що, власне, і натякає приставка Luxe в назві. Це преміальна модель з якісними матеріалами, яка пропонує кілька варіантів виконання ремінців і квітів, опукле сапфірове скло поверх екрану і найголовніше — корпус з напиленням золота, що виглядає досить ефектно.
Ще одна особливість пристрою-наявність механічних стрілок, як у звичайних годинників. А коли необхідно, активується сенсорний AMOLED дисплей,як у сучасних смартгодинників. При цьому стрілки рухаються синхронно з графічними зображеннями на циферблаті. Крім елегантного дизайну, з Garmin Vivomove Luxe Ви отримаєте можливість безконтактної оплати покупок за допомогою Garmin Pay, вбудований акумулятор, який забезпечує до 5 днів автономної роботи в режимі смартгодинників і тиждень в режимі звичайних годин, і набір датчиків, що складається з пульсометра, альтиметра, барометра і акселерометра. Гаджет вміє вимірювати пульс, відстежувати рівень стресу і активність, стежити за водним балансом і жіночим здоров'ям, моніторити сон і визначати рівень енергії організму Body Battery, щоб вибрати найкращий час для занять і відпочинку. А ось можливості відповідати на дзвінки, на жаль, немає — пристрій лише дублює на екрані вхідні дзвінки та повідомлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Vivomove Luxe
Усі ціни 94 →Фитнес часы Garmin vivomove Luxe Pure Gold-Black 010-02241-22 | 20 240 грн. |
Годинник Garmin vivomove Luxe Rose Gold-Black Milanese | 23 760 грн. |
Смарт-годинник Garmin Vivomove Luxe 24K Gold Pvd Stainless Steel Case with | 21 938 грн. |
Garmin vivomove Luxe, Silver-Blue, Leather 010-02241-20 | 20 240 грн. |
Спортивные часы Garmin Vivomove Luxe Premium Silver-Black Milanese (010-02 | 24 199 грн. |
- Визначення якості сну
- Дві смуги активності