Умивальник Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1 650 мм
Фото 5 |
Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1 550 мм650 мм |
|
Підходить для використання людьми на інвалідних візках.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1 650 мм
Усі ціни 9 →Раковина підвісна Geberit Selnova Comfort 65 см 500.292.01.1 | 3 858 грн. |
Умивальник підвісний GEBERIT Selnova Comfort 650x550x150мм прямокутний біл | 4 290 грн. |
Умывальник GEBERIT Selnova Comfort (501.463.00.7) 201029 | 4 290 грн. |
Раковина Geberit Selnova Comfort 65 см (501.463.00.7) 501.463.00.7 | 4 290 грн. |
Умивальник Geberit Selnova Comfort для осіб з обмеженими можливостями 650x | 4 290 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1
Ціни на Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Comfort 55 500.302.01.1 550 мм | від 3 513 грн. | 7 пропозицій | ||
Geberit Selnova Comfort 65 500.292.01.1 650 мм | від 3 858 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →