Стайлер Gemei GM-1959
Відео 1Фото 7 |
Gemei GM-1959 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1959
Усі ціни 6 →Утюжок гофре Gemei GM 1959 | 345 грн. |
Щипці для волосся ProGemei GM 1959 для обьемного гофре, довжина плойки 27 | 351 грн. |
Гофре для волосся Gemei GM-1959 | 245 грн. |
Плойка гофре Gemei GM-1959 Рожевий (HO47758966) | 330 грн. |
Плойка гофре Gemei GM-1959 із барвистим дизайном | 324 грн. |
Гофре Gemei GM 1959 Pink (2002345) | 458 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →