Велосипед Giant Liv Enchant 20 2021
Giant Liv Enchant 20 2021 колесо 20 " колесо 24 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Enchant 20 2021
Giant Liv Enchant 20 2023 (рожевий Azalea) 2204011120 | 14 600 грн. |
Giant Liv Enchant 20 2021 (синій) 2104011110 | 14 390 грн. |
Giant Liv Enchant 20 (синій) 2104011110 | 14 390 грн. |
Giant Liv Enchant 20 (синій) 2004017120 | 12 900 грн. |
Giant Liv Enchant 20 2023 (рожевий Azalea) 2204011120 | 14 600 грн. |
Модификації Giant Liv Enchant 20 2021
Ціни на Giant Liv Enchant 20 2021 |
---|---|---|---|---|
Giant Liv Enchant 20 2021 | від 12 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Giant Liv Enchant 24 2021 | від 15 000 грн. | 11 пропозицій |