Змішувач Grohe Essence 29192001
Відео 2Фото 10 |
Grohe Essence 29192001 |
|
Купується окремо прихована частина (арт. 32635000)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 29192001
Усі ціни 124 →Змішувач для раковини настінний Grohe Essence (Графіт) 19408AL1 19408AL1 | 14 940 грн. |
Змішувач для раковини одноважільний настінний Grohe Essence 19408DL1 | 13 944 грн. |
Grohe Grohe Essence New 19408001 | 9 540 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 12 870 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence чорний матовий (29192KF1) 29192KF1 | 12 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →