Каструля Gusto GT-T-216-PM
Фото 4 |
Gusto GT-T-216-PM |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-216-PM
Усі ціни 9 →Gusto Пряжене молоко Premium 2,1 л GT-T-216-PM ПряженемолокоPremium2,1лGT- | 915 грн. |
Каструля Gusto GT-T-216-PM Premium, 2.1л (Пряжене молоко) 126825 | 576 грн. |
Gusto GT-T-216-PM | 1 122 грн. |
Gusto GT-T-216-PM | 573 грн. |
Каструля Gusto Пряжене молоко Premium GT-T-216-PM 16 см 2.1 л (BP126825) | 913 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Gusto GT-T-216-PM
Ціни на Gusto GT-T-216-PM |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-216-PM | від 573 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-T-218-PM | від 643 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-T-220-PM | від 717 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-T-222-PM | від 792 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-T-224-PM | від 871 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →