Змішувач Haiba Mars 003 HB0773
Haiba Mars 003 HB0773 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 003 HB0773
Усі ціни 15 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA MARS 003 хром латунь з душовим набор | 1 906 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba MARS 003 (HB0773) | 1 906 грн. |
Змішувач для душа Haiba MARS 00 HB0773 | 1 906 грн. |
Змішувач для душа Haiba MARS 003 (HB0773) | 1 906 грн. |
Змішувач для душу Haiba MARS 003 (HB0773) | 1 906 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →