Змішувач Haiba Opus 003 HB0328
Haiba Opus 003 HB0328 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 003 HB0328
Усі ціни 13 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA OPUS 003 хром латунь з душовим набор | 2 010 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba OPUS 003 (HB0328) | 2 010 грн. |
Змішувач для душа Haiba OPUS 003 HB0328 | 2 010 грн. |
Змішувач для душа Haiba OPUS 003 (HB0328) | 2 010 грн. |
Змішувач Для Душу Haiba Opus 003 (Hb0328) | 2 010 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Opus 003 HB0328:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →