Змішувач Haiba Zeus 003 HB0417
Haiba Zeus 003 HB0417 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 003 HB0417
Усі ціни 14 →Змішувач для душу двовентильний HAIBA ZEUS 003 хром латунь з душовим набор | 1 234 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba ZEON 003 (HB0417) | 1 234 грн. |
Змішувач для душу Haiba ZEON 003 (HB0417) | 1 234 грн. |
Змішувач для душу латунний з лійкою та шлангом HAIBA ZEUS 003 HB0417 хромо | 1 352 грн. |
Змішувач Для Душу Haiba Zeon 003 (Hb0417) | 1 234 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Zeus 003 HB0417:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →