Змішувач Haiba Onix 004 HB0767
Haiba Onix 004 HB0767 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Onix 004 HB0767
Усі ціни 8 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ONIX 004 хром латунь HB0767 | 797 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ONIX 004 (HB0767) | 797 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ONIX 004 (HB0767) | 797 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ONIX 004 (HB0767) | 797 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Onix 004 (HB0767) | 797 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →