Змішувач Haiba Fenix 017 HB0935
Haiba Fenix 017 HB0935 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Fenix 017 HB0935
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA FENIX 017 хром латунь HB0935 | 1 608 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FENIX 017 (HB0935) | 1 608 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba FENIX 017 (HB0935) | 1 608 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FENIX 017 (HB0935) | 1 608 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FENIX 017 (ST3043) | 1 608 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →