Змішувач Frap H44-8 F4044-8
Відео 1Фото 13 |
Frap H44-8 F4044-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H44-8 F4044-8
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP білий латунь F4044 | 1 653 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4044-8 з гнучким виливом, 2 режими, білий/хром 10 | 1 653 грн. |
Змішувач для кухні Frap H44 F4044-8 з гнучким виливом, 2 режими, білий/хро | 1 653 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4044-8 | 1 653 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4044-8 1040794 | 1 653 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →