Змішувач Haiba Hansberg 011 HB0204
Haiba Hansberg 011 HB0204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 011 HB0204
Усі ціни 50 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA HANSBERG 011 білий латунь HB0202 | 1 153 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Hansberg 011 (HB0204) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba HANSBERG 011 (HB0203) | 1 698 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA HANSBERG 011 (HB0203) | 1 698 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HAIBA HANSBERG 011 хром латунь HB0203 | 1 698 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →