Змішувач Haiba Hansberg 003 HB0176
Haiba Hansberg 003 HB0176 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 003 HB0176
Усі ціни 38 →Змішувач прихованого монтажу HAIBA HANSBERG 003 хром латунь 172мм HB0177 | 1 490 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba HANSBERG 003 матовый (HB0174) | 1 955 грн. |
Змішувач для душа Haiba HANSBERG 003 матовий (HB0174) | 1 955 грн. |
Змішувач для душу Haiba HANSBERG 003 (HB0176) | 2 183 грн. |
Змішувач для душу одноважільний HAIBA HANSBERG 003 сатин латунь з душовим | 1 955 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →