Змішувач Haiba Hansberg 005 HB0192
Haiba Hansberg 005 HB0192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 005 HB0192
Усі ціни 14 →Змішувач одноважільний настінного монтажу HAIBA HANSBERG 005 хром латунь H | 1 942 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HANSBERG 005 HB0192 | 1 942 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Hansberg 005 (HB0192) | 1 942 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba HANSBERG 005 (HB0192) | 1 942 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HANSBERG 005 (HB0192) | 1 942 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →