Змішувач Haiba Hansberg 006 HB0195
Відео 1Фото 4 |
Haiba Hansberg 006 HB0195 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hansberg 006 HB0195
Усі ціни 28 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA HANSBERG 006 хро | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba HANSBERG 006 матовый (HB0193) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни Haiba HANSBERG 006 HB0193 | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни Haiba HANSBERG 006 матовий (HB0193) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA HANSBERG 006 EURO | 2 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →