Змішувач Haiba Odyssey 274 HB0314
Haiba Odyssey 274 HB0314 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Odyssey 274 HB0314
Усі ціни 21 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ODYSSEY 274 хром латунь HB031 | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ODYSSEY 274 (HB0313) | 1 040 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ODYSSEY 274 (HB0314) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ODYSSEY 274 (HB0313) | 1 040 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ODYSSEY 274 хром латунь HB031 | 1 040 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →