Змішувач Haiba Odyssey 271 HB0307
Haiba Odyssey 271 HB0307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Odyssey 271 HB0307
Усі ціни 26 →Кран на кухню двовентильний HAIBA Odyssey хром латунь HB0308 | 998 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ODYSSEY 271 HB0308 | 998 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ODYSSEY 271 (HB0308) | 998 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Odyssey 271 (Hb0308) | 998 грн. |
Змішувач кухонний двовентильний HAIBA Odyssey хром латунь HB0307 | 929 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →