Змішувач Haiba Odyssey 140 Euro HB0302
Haiba Odyssey 140 Euro HB0302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Odyssey 140 Euro HB0302
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA Odyssey хром лат | 1 941 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ODYSSEY 140 (HB0303) | 1 941 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ODYSSEY 140 HB0303 | 1 941 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ODYSSEY 140 (HB0303) | 1 941 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ODYSSEY 140 (HB0303) | 1 941 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →