Змішувач Haiba Zeus 272 HB0431
Haiba Zeus 272 HB0431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 272 HB0431
Усі ціни 27 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ZEUS 272 хром латунь HB0432 | 1 179 грн. |
Змішувач для раковини Haiba Zeus 272 | 1 109 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ZEON 272 (HB0432) | 1 179 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ZEON 272 (HB0431) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA ZEUS 272 хром латунь HB0431 | 1 109 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →