Змішувач Haiba Onix 011 HB0769
Haiba Onix 011 HB0769 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Onix 011 HB0769
Усі ціни 14 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ONIX 011 хром латунь HB0769 | 1 213 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ONIX 011 (HB0769) | 1 213 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ONIX 011 (HB0769) | 1 213 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ONIX 011 (HB0769) | 1 213 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ONIX 011 (ST3355) | 1 213 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →