Змішувач Haiba Onix 006 Euro HB0320
Haiba Onix 006 Euro HB0320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Onix 006 Euro HB0320
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA ONIX 006 хром ла | 2 274 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ONIX 006 (HB0320) | 2 274 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ONIX 006 HB0320 | 2 274 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ONIX 006 (HB0320) | 2 274 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ONIX 006 (HB0320) | 2 274 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →