Змішувач Haiba Opus 555-15 HB0336
Haiba Opus 555-15 HB0336 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 555-15 HB0336
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA OPUS 555 хром латунь HB0336 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba OPUS 555 (вилив 15 см) (HB0336) | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba OPUS 555 (излив 15 см) (HB0336) | 1 033 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 555 (вилив 15 см) (HB0336) | 1 033 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Opus 555 (вилив 15 см) (HB0336) | 1 033 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →