Змішувач Haiba Opus 011 HB0334
Haiba Opus 011 HB0334 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 011 HB0334
Усі ціни 15 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA OPUS 011 хром латунь HB0334 | 1 283 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba OPUS 011 (HB0334) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухні Haiba OPUS 011 HB0334 | 1 283 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba OPUS 011 (HB0334) | 1 283 грн. |
Змішувач для кухні Haiba OPUS 011 (HB0334) | 1 283 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →