Змішувач Haiba Opus 006 Euro HB0331
Haiba Opus 006 Euro HB0331 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 006 Euro HB0331
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA OPUS 006 хром ла | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba OPUS 006 (HB0331) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba OPUS 006 (HB0331) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни HAIBA OPUS 006 EURO | 2 509 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Opus 006 Euro HB0331:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →