Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400
Фото 5 |
Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400 стійка 669 ммстійка 959 мм |
|
Тип струменя можна переключити за допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400
Душові гарнітури HANSGROHE CROMETTA 100 ECOSMART 26655400 | 3 930 грн. |
ДУШОВИЙ ГАРНІТУР HANSGROHE CROMETTA 100 ECOSMART 26655400 | 3 930 грн. |
Душовий набір HANSGROHE CROMETTA 100 1jet ECOSMART / душова штанга / білий | 3 930 грн. |
Hansgrohe Душевой набор Crometta 100 1jet EcoSmart 9 л/мин 0,65м Hansgrohe | 3 930 грн. |
Модификації Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400
Ціни на Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26655400 | від 3 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Hansgrohe Crometta 100 EcoSmart 26663400 | від 2 730 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →