Змішувач Hansgrohe Metropol 32532000
Фото 15 |
Hansgrohe Metropol 32532000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32532000
Усі ціни 39 →Змішувач для ванни підлоговий Hansgrohe Metropol (колір - чорний матовий) | 139 321 грн. |
Змішувач для ванни для підлоги Hansgrohe Metropol (колір - бронза) 3253214 | 147 067 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metropol 32532140 | 149 275 грн. |
Змішувач одноважільний підлоговий HANSGROHE METROPOL бронза латунь 3253214 | 149 275 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Hansgrohe Metropol бронза (32532140) 3253214 | 149 275 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →