Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31445000
Фото 4 |
Hansgrohe Metropol Classic 31445000 |
|
Регульоване обмеження температури гарячої води
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31445000
Змішувач одинважільний на підлогу (окремо) Hansgrohe Metropol Classic хром | 126 774 грн. |
Змішувач одноважільний підлоговий Hansgrohe Metropol Classic хром/золото 3 | 126 774 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Metropol Classic (31445000) | 99 608 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic 31445090 | 126 774 грн. |
Змішувач для ванни одноважільний Hansgrohe Metropol Classic (колір - хром) | 99 608 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →