Душовий набір Hansgrohe Raindance 27843000
Hansgrohe Raindance 27843000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance 27843000
Усі ціни 12 →Душовий гарнітур зі штангою 65 см Hansgrohe Raindance Classic 100 AIR хром | 11 980 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Classic 100 3jet, хром (27843000) 278430 | 6 607 грн. |
Душовий гарнітур із штангою HANSGROHE Raindance Classic Air із шлангом 160 | 12 012 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Classic 100 AIR3jet/Unica'Classic 065 | 12 012 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Classic 100 Air 650 мм Unica Classic | 12 012 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →