Душова система Hansgrohe Raindance Select S 300 Showerpipe 27114000
Hansgrohe Raindance Select S 300 Showerpipe 27114000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 300 Showerpipe 27114000
Усі ціни 21 →Душова система Hansgrohe Raindance Select 300 Showerpipes 27114000 | 62 748 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 300 Showerpipe 27114000 | 61 821 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Raindance Select із верхнім душем | 62 748 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 300 Showerpipe (27114000) 271140 | 62 748 грн. |
Душевая система HANSGROHE Raindance Select 300 Air 1jet Showerpipe (271140 | 62 748 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27114:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →