Ручна лійка Hansgrohe Raindance Classic 100 28548000
Фото 9 |
Hansgrohe Raindance Classic 100 28548000 |
|
Різьбове з'єднання G1/2". Тип струменя: RainAir (дощова вода, насичена повітрям), WhirlAir (масажна струмінь), струмінь BalanceAir (масажна струмінь). Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Classic 100 28548000
Душова лійка Hansgrohe Raindance Classic 100 AIR 3jet хром / золото 285480 | 10 976 грн. |
Душова лійка Hansgrohe Raindance Classic 100 AIR 3jet хром/золото 28548090 | 10 976 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Raindance Classic 100 3jet Chrome/Gold Optic (2854809 | 10 976 грн. |
Лійка для душу Hansgrohe Raindance Classic 100 (колір - хром), 3 види стру | 8 768 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →