Душова система Hansgrohe Raindance Select S 27133000
Hansgrohe Raindance Select S 27133000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 27133000
Усі ціни 8 →Душова система Hansgrohe Raindance Select S Showepipe 300 2JET хром 271334 | 71 951 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 27133400 | 70 888 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance Select S Showerpipe 300 2 | 71 951 грн. |
Hansgrohe Raindance Select 27133000 | 71 951 грн. |
Душевая система Hansgrohe Raindance Select S 300 Showerpipe 27133000 | 71 951 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select S 27133000:
- Обмеження температури при 40 °C
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →