Змішувач Hansgrohe Talis Select M51 73853000
Відео 2Фото 7 |
Hansgrohe Talis Select M51 73853000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Регульоване обмеження температури води.
Не підходить для проточних водонагрівачів. Кнопка Select - для зручного включення / вимикання води. Висувний вилив можна витягнути з корпусу на 76 см.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select M51 73853000
Змішувач для кухні 300 Hansgrohe Talis Select M51, з витяжним зливом, 1jet | 31 311 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS SELECT M51 / під сталь (73853800) | 37 392 грн. |
Змішувач для кухні 300 Hansgrohe Talis Select M51, з витяжним зливом, 1jet | 24 766 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE TALIS SELECT M51 / хром (73853000) | 29 575 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →