Змішувач Hansgrohe Talis M52 14870000
Фото 3 |
Hansgrohe Talis M52 14870000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M52 14870000
Усі ціни 9 →Кухонний змішувач HANSGROHE Talis S 14870000 | 15 230 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Talis S2 14870000 | 11 694 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S2 Variarc, хром (14870000) | 15 230 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S2 Variarc високий (14870000) | 11 699 грн. |
Hansgrohe Allegra Variarc 14870000 | 10 040 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis M52 14870000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →